Powróć do moich kursów
Current Status
Not Enrolled
Price
Wewnętrzny
Get Started
This szkolenie is currently closed
Szkolenie
Autor

⭐️ Poniżej aż 10 wydarzeń, a biorąc udział we wszystkich możesz zdobyć praktyczną wiedzę o 15 technikach terapeutycznych! ?

Przedstawienie i omówienie “wioseł” – podtrzymywanie i ukierunkowanie rozmowy na drodze do zmiany.

Podstawowe techniki CBT na początku terapii zaburzeń odżywiania.

Fotografia w pracy rozwojowej – płaszczyzny analizy obrazu jako struktura do pracy.

Konstruowanie eksperymentów behawioralnych.

Technika “5 wydarzeń z życia” oraz “yesing, czyli TAK i…”.

Praca ze zniekształceniami poznawczymi.

Bezpieczne miejsce oraz pytanie o cud.

Technika “3 życzenia” oraz ćwiczenie doświadczeniowe “kartka przy twarzy”.

Tworzenia subsystemów – współczujące spojrzenie na pracę z dysfunkcjonalnymi myślami.

Schemat Thomanna oraz Fazy Zmiany – metody ułatwiające pierwsze spotkanie w gabinecie.

 • Card image cap
  mgr Joanna Grela

  Psycholożka, trenerka biznesu od 2006 roku, coach zespołowy i grupowy akredytowany przez ICF (Master Certified Coach). Współautorka podręczników "Coaching zespołowy” i „Coaching grupowy”. Twórczyni narzędzi rozwojowych „Zestawu Warsztatowego Zmień Perspektywę” i „Kart Ludzki Rozwój – Ludzka Zmiana”. Certyfikowana facylitatorka, moderatorka Design Thinking. Wykładowczyni Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury, Akademii Górnośląskiej im. Wojciecha Korfantego i WSPiA w Lublinie.

  Miała przyjemność wspierać w rozwoju pracowników m.in. Billennium, Fundacja Aktywizacja, Kredyt Inkaso, Medisept, Modern Expo, Salony Muzyczne Riff, Spiżarnia, Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce, Time Trend, TUiR WARTA, WOLCO i wielu innych. Autorka artykułów publikowanych m.in. w magazynie „HR Business Partner” i „Personel Plus”.

  Prowadzi bloga www.zmienperspektywe.pl, na którym propaguje profesjonalny coaching i "leadership po ludzku".

 • Card image cap
  mgr Anna Murawska

  Dyplomowana psycholożka ze specjalnością sportu, psychoterapeutka w trakcie 4 letniej szkoły psychoterapii poznawczo-behawioralnej w akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Poznawczo Behawioralnej ośrodku.

  W pracy terapeutycznej korzysta z technik poznawczo-behawioralnych, elementów Terapii Akceptacji i zaangażowania (ACT) oraz dialogu motywującego. Korzysta również w pracy terapeutycznej z terapii schematów.

  Specjalizuje się w terapii indywidualnej młodzieży oraz dorosłych zmagających się z zaburzeniami odżywiania, w tym szczególnie w temacie anoreksji. Pracuje również z grupami terapeutycznymi.

  Obszary działania specjalisty to:

  • zaburzenia odżywiania, w szczególności anoreksja, zachowania anorektyczne i anoreksja bulimiczna,
  • terapie rodzinne z nastolatkiem w zaburzeniach odżywiania i jego środowiskiem rodzinnym,
  • praca nad niską samooceną,
  • praca terapeutyczna nad regulacją emocjonalną,
  • depresja,
  • grupy wsparcia dla rodziców nastolatków z zaburzeniami odżywiania,
  • grupowa terapia poznawczo-behawioralna anoreksji dla nastolatek,
  • warsztaty z dialogu motywującego dla rodziców

  W terapii specjalizuje się w leczeniu osób z zaburzeniami odżywiania oraz chorobami metabolicznymi w których psychodietetyka i psychoedukacja podnoszą komfort życia. Współpracuje terapeutycznie oraz psychodietetycznie z osobami, które pragną zmienić swoje codzienne nawyki, również żywieniowe. Pracuje również z młodzieżą i dziećmi uprawiającymi sport.

 • Card image cap
  mgr Hanna Polak-Zając

  Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego (2001), członkini Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Praktykuje od 2002 roku.

  Ukończyła całościowe szkolenie z psychoterapii ericksonowskiej w Polskim Instytucie Ericksonowskim (zaśw.nr 77), w którym szkoli się i superwizuje od 2003 roku. Instytut posiada rekomendację The Milton H.Erickson Foundation INC Phoenix, Arizona, USA oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego www.p-i-e.pl

  Posiada certyfikat Śląskiej Szkoły Psychoterapii (zaśw. nr 21). Ukończyła całościowe szkolenie  I stopnia w Szkole Trenerów Fundacji „Gniazdo”  rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

  Prowadzi psychoterapię indywidualną, terapię małżeństw i par. Pracuje z różnorodnymi grupami, prowadzi warsztaty rozwoju osobistego i  szkolenia. Oferuje wsparcie psychoterapeutyczne podczas leczenia niepłodności. Specjalizuję się także w hipnozie ericksonowskiej.

 • Card image cap
  mgr Magdalena Staniek

  Psycholożka i psychoterapeutka poznawczo-behawioralnym (certyfikat CTPB nr 37). Ukończyła studia psychologiczne na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Umiejętności psychoterapeutyczne zdobywała w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie - ukończyła specjalistyczne szkolenie z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej osób dorosłych (zorganizowane przez CTPB we współpracy z Oxford Cognitive Therapy Centre), szkolenie z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży oraz szkołę terapii schematu. Ponadto uczestniczyła w szkoleniach i warsztatach z interwencji kryzysowej, przeciwdziałania przemocy w rodzinie oraz świadczenia pomocy psychologicznej przez Internet.

  Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz International Society of Schema Therapy.

 • Card image cap
  mgr Małgorzata Skwierczyńska

  Psycholożka, terapeutka poznawczo-behawioralny w trakcie certyfikacji, psychotraumatolożka i terapeutka EMDR.

  W zawodzie pracuje 6 lat. Posiada bogate doświadczenie zatrudnienia w następujących miejscach:
  - oddział psychiatryczny (całodobowy oddział ogólny oraz oddział dzienny);
  - jednostka wojskowej (wojska powietrzne, lądowe, a także jednostka zajmująca się turnusami rehabilitacyjnymi dla żołnierzy powracającymi z misji i służby na granicy);
  - zagraniczne misje wojskowe (Polski Kontyngent Wojskowy na Łotwie, IV, V, VII i VIII zmiana).

  W swojej pracy wykorzystuje trzecią falę terapii poznawczo – behawioralnej. Prowadzi terapię dla osób dorosłych i młodzieży od 13 roku życia. W pracy korzysta z dobrodziejstwa terapii akceptacji i zaangażowania oraz terapii schematu.

 • Card image cap
  mgr Wiktoria Zielińska

  Psycholożka, trenerka TUS. W pracy stawia na zasoby, a nie na problemy!

  Ukończyła studia psychologiczne o specjalności psychologia dziecka, na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu. Doświadczenie zdobywała na licznych stażach i praktykach m.in. w poznańskich szkołach podstawowych, klinikach i ośrodkach psychologicznych. Swoją wiedzę pogłębiała również tworząc i prowadząc projekty i szkolenia w ramach Projektu Strefa Młodzieży na Uniwersytecie SWPS. W Ośrodku Terapii poznawczych i Behawioralnych prowadzi spotkania indywidualne stacjonarne lub online oraz warsztaty. Poza OTPB, pracuje również w XIV Liceum Ogólnokształcącym w Poznaniu oraz prowadzę warsztaty psychoedukacyjne dla dzieci i młodzieży w Domu Kultury Orle Gniazdo.

  Pracuje z dziećmi, młodzieżą i młodymi dorosłymi, ale też z rodzicami. Skupia się na tym, jakie umiejętności możemy w sobie pielęgnować, a także jakich możemy się nauczyć, aby lepiej radzić sobie z odczuwanymi trudnościami.