Powróć do moich kursów
Current Status
Not Enrolled
Price
Wewnętrzny
Get Started
This szkolenie is currently closed
Szkolenie
Autor

Ideą cyklu szkoleniowego poświęconego technikom pracy specjalistów jest pokazanie wachlarza możliwości, które urozmaicą proces wsparcia. Wzbogacą specjalistów o wiedzę i umiejętności z różnych podejść, aby zmaksymalizować skuteczność udzielanego wsparcia. Uczestnicy mogą skorzystać z pojedynczego szkolenia z konkretnej techniki lub też wybrać cały cykl edukacyjny. Pojedyncze szkolenie będzie się opierało na zasadzie minimum teorii maksimum techniki.

Dla kogo: psychologów, psychoterapeutów oraz wszystkich tych, którzy chcą rozwinąć swój warsztat pracy.

? Data: 12.06.2023 (poniedziałek)
⏰ Godzina: 17:00 – 20:00 (3 godziny)

⭐Schemat Thomanna pozwala wspólnie z klientem dookreślić cel na dalsze spotkania. Można z niego korzystać także w pracy grupowej, jako otwarcie tematu, przestrzeń do wglądu i wyboru co jest obszarem do pracy.

⭐Fazy zmiany zaś pomagają zrozumieć klientowi, w jakim momencie teraz jest, co za nim i co przed nim. Psychoedukacja dotycząca zmiany pozwala dookreślić, w jakim kierunku będzie zmierzało wsparcie psychologiczne.

Pozostań z nami na bieżąco i dołącz do wydarzenia na Facebook’u ?

  • Card image cap
    mgr Joanna Grela

    Psycholożka, trenerka biznesu od 2006 roku, coach zespołowy i grupowy akredytowany przez ICF (Master Certified Coach). Współautorka podręczników "Coaching zespołowy” i „Coaching grupowy”. Twórczyni narzędzi rozwojowych „Zestawu Warsztatowego Zmień Perspektywę” i „Kart Ludzki Rozwój – Ludzka Zmiana”. Certyfikowana facylitatorka, moderatorka Design Thinking. Wykładowczyni Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury, Akademii Górnośląskiej im. Wojciecha Korfantego i WSPiA w Lublinie.

    Miała przyjemność wspierać w rozwoju pracowników m.in. Billennium, Fundacja Aktywizacja, Kredyt Inkaso, Medisept, Modern Expo, Salony Muzyczne Riff, Spiżarnia, Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce, Time Trend, TUiR WARTA, WOLCO i wielu innych. Autorka artykułów publikowanych m.in. w magazynie „HR Business Partner” i „Personel Plus”.

    Prowadzi bloga www.zmienperspektywe.pl, na którym propaguje profesjonalny coaching i "leadership po ludzku".