II Ogólnopolska Konferencja Naukowa. Warsztat badacza.

Serdecznie zapraszamy to wzięcia udziału w II Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Warsztat Badacza, która odbędzie się 17.09.2021 r. Z uwagi na obecną sytuację spotkanie przybierze formę online.

Odpowiednio dobrana metoda badawcza to połowa sukcesu w procesie pisania każdej pracy o charakterze naukowym. Niezwykle istotne jest precyzyjne określenie celu badawczego, narzędzi, przystąpienie do badań i wyciągnięcie z nich wniosków.

Podczas konferencji chcielibyśmy dać możliwość jej uczestnikom przedstawienia dobrych praktyk w tym zakresie. Zachęcamy do przygotowania krótkiego wystąpienia dotyczącego autorskich badań naukowych, określenia wiodącej w nich metody (ilościowej, jakościowej czy mieszanej) i o ile to możliwe zapoznanie uczestników nie tylko z procedurą badawczą, ale także z jej efektami.

Do uczestnictwa zachęcamy gorąco studentów, doktorantów czy inne osoby związane z nauką.

Osoba, która zgłasza swój udział otrzyma na adres mailowy podany w procesie rejestracji link do platformy, na której odbędzie się spotkanie.

Szczegółowe informacje o harmonogramie otrzymacie Państwo po zaakceptowaniu zgłoszenia przez Komitet Organizacyjny.

Zgłoszenia można wysyłać do 13.09.2021 r. do godz. 20:00 poprzez wypełnienie formularza.

Koszt uczestnictwa czynnego wynosi: 99 zł
Koszt uczestnictwa biernego: 59 zł

Zaświadczenia o udziale, a także faktura zostanie wysłana listem poleconym do 3 dni roboczych od daty zakończenia konferencji na adres podany w procesie rejestracji.