Zasady przygotowania dokumentów aplikacyjnych i autoprezentacja

Szkolenie dedykowane jest osobom, które wchodzą na rynek pracy i poszukują wiedzy i wskazówek dotyczących tego jak przygotować dokumenty aplikacyjne, a także skutecznie poszukiwać pracy.

• Analiza własnego potencjału celem przygotowania się do autoprezentacji podczas ubiegania się o pracę,
  • Dokumenty aplikacyjne – zasady ich tworzenia,
  • Co wpisać, gdy nie ma co wpisać? Zasady budowania swojego CV.
  • Prawdy i mity na temat tego co powinno znaleźć się w dokumentach aplikacyjnych
  • Strategie poszukiwania pracy,
  • Jak uatrakcyjnić swoje CV.