Zasady przygotowania dokumentów aplikacyjnych i autoprezentacja

Opis szkolenia

Szkolenie dedykowane jest osobom, które wchodzą na rynek pracy i poszukują wiedzy i wskazówek dotyczących tego jak przygotować dokumenty aplikacyjne, a także skutecznie poszukiwać pracy.

Program

  • Analiza własnego potencjału celem przygotowania się do autoprezentacji podczas ubiegania się o pracę,
  • Dokumenty aplikacyjne – zasady ich tworzenia,
  • Co wpisać, gdy nie ma co wpisać? Zasady budowania swojego CV.
  • Prawdy i mity na temat tego co powinno znaleźć się w dokumentach aplikacyjnych
  • Strategie poszukiwania pracy,
  • Jak uatrakcyjnić swoje CV.

Terminy szkolenia

Zarejestruj się:

Dane osobowe przetwarzane są w celu profesjonalizacji obsługi klienta oraz przekazywania informacji nt. projektów, szkoleń i kursów organizowanych i/lub współrealizowanych przez Fundację.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem wcześniejszego przetwarzania danych.

Administratorem danych jest Fundacja na rzecz rozwoju – „Inspirator” z siedzibą w Lublinie (20-043) przy Al. Racławickich 44B/U1. Aby skontaktować się z nami, wyślij wiadomość pod e-mail: biuro@fundacjainspirator.pl.

Podstawę przetwarzania danych stanowi art. 6 pkt 1 lit. a) RODO. Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek zgłoszenia chęci udziału w projektach. Niepodanie tych danych uniemożliwi zgłoszenie się do projektów, szkoleń i kursów organizowanych i/lub współrealizowanych przez Fundację.

Dane będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody na ich przetwarzanie.

Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia, przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawdo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Odbiorcami danych osobowych są obsługujące administratora firmy w tym: hostingodawca, systemy do wysyłki wiadomości SMS oraz wiadomości e-mail, oraz Operatorzy i/lub Realizatorzy projektów w przypadku projektów współrealizowanych przez Fundację.