Logo Fundacja Inspirator

Bezpłatny webinar

Sztuczna inteligencja (AI) w służbie psychologom, trenerom i coachom

PROWADZĄCY

Michał Gumkowski

Executive MBA, trener biznesu, specjalista automatyzacji procesów i marketing automation.

Czego się dowiesz?

Jakie możliwości biznesowe i potencjalne zagrożenia stwarza AI w branży wspierania rozwoju innych.

W jakich 5 obszarach można stosować sztuczną inteligencję w praktyce psychologa, coacha lub trenera.

Jak sztuczna inteligencja może stać się Twoim osobistym asystentem oraz wspierać Cię w marketingu i procesie pozyskiwania klientów.

marzec

28.03.23 r. (wtorek)

Zaczynamy za:

Webinar zakończony

Limit darmowych miejsc jest ograniczony!

Decyduje kolejność zgłoszeń

Copyright 2023 © Fundacja na rzecz rozwoju - Inspirator. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odbierz swój bezpłatny dostęp! 🙂

Rejestracja na bezpłatny webinar

Sztuczna inteligencja
w służbie psychologom, trenerom i coachom

Zapisując się wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności.

Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu uzyskania informacji o tym i podobnych wydarzeniach organizowanych przez nas w przyszłości.

Możesz wycofać swoje dane w każdym momencie klikając "anuluj subskrypcję" w stopce naszych wiadomości e-mail.