Pozyskaj nawet 100% dofinansowania na rozwój swoich kwalifikacji!

Certyfikowany kurs dla studentów umk

Zarządzanie projektami
w oparciu o AgilePM®Foundation

Poznaj szczegóły projektu

W poniższym nagraniu poznasz wszelkie niezbędne szczegóły dotyczące udziału w projekcie.
Aktualnie dostępne jest wyłącznie szkolenie AgilePM®

Zostań Mistrzem Zarządzania Projektami z AgilePM Foundation!

Przedstawiamy unikalne szkolenie z zarządzania projektami w metodyce AgilePM Foundation, które nie tylko otworzy przed Tobą drzwi do świata nowoczesnego zarządzania, ale także podniesie Twoją wartość na rynku pracy. 

Nasz kurs został stworzony z myślą o przekazaniu praktycznej wiedzy, która pozwoli Ci skutecznie działać w zespołach projektowych i realizować projekty biznesowe w różnych branżach. 

Co więcej, zakończenie szkolenia daje możliwość zdobycia prestiżowego, międzynarodowego certyfikatu AgilePM®Foundation potwierdzającego Twoje kompetencje w dziedzinie zarządzania projektami oraz certyfikatu potwierdzającego kwalifikacje w zakresie zarządzania projektami zgodnego z Polskimi Ramami Kwalifikacji.

Korzyści z udziału

Dlaczego warto dołączyć do projektu?

Certyfikat międzynarodowy. Po zakończeniu szkolenia otrzymasz certyfikat uznawany na całym świecie, potwierdzający Twoje kompetencje w zakresie zarządzania projektami.
Nowe kwalifikacje. Udział w kursie oraz pozytywny wynik egzaminu zwiększa Twoją wartość na rynku pracy i otwiera nowe możliwości kariery.
Praktyczna wiedza. Kurs skupia się na praktycznych aspektach zarządzania projektami biznesowymi. Ograniczamy teorię do minimum.
100% dofinansowania. Jeśli jesteś studentem, masz szansę wziąć udział w tym prestiżowym kursie całkowicie za darmo! Pozyskamy dla Ciebie dofinansowanie.
Nowe kontakty. Szkolenia specjalistyczne są świetną okazją do nawiązania nowych kontaktów i wartościowych relacji zawodowych.
Wysoka zdawalność. Nasze kursy cieszą się bardzo wysokim poziomem zdawalności egzaminów międzynarodowych. Dzięki temu, prawdopodobieństwo uzyskania przez Ciebie pozytywnego wyniku jest bardzo wysokie. 

Grupa docelowa

Kto może skorzystać z projektu?

Zamieszkujesz
woj. kujawsko-pomorskie

Nie musi to być miejsce zameldowania.

Ukończony
18. rok życia

Musisz być osobą pełnoletnią

Kryteria premiujące

- status OzN
- os. nie posiadające jeszcze wyższego wykształcenia

Jak wygląda proces?

Wypełnij formularz online

Uzupełnij formularz i zgłoś chęć swojego udziału.

Uzupełnienie dokumentów

Po wstępnej kwalifikacji, zaprosimy Cię na spotkanie na Uczelni w celu uzupełnienia dokumentacji projektowej.

Weryfikacja wniosku

Po analizie wniosków, otrzymasz ostateczną informację o kwalifikacji do projektu. Ustalimy również dokładne terminy.

Udział w kursie

Wszystkie informacje organizacyjne będziesz uzyskiwać od nas drogą telefoniczną oraz mailową, aż do etapu zakończenia kursu.

Program szkolenia

Moduł 1

Co to jest Agile? Wybór podejścia zwinnego.


Poznasz sedno metodyki Agile, dzięki czemu zrozumiesz, jak skutecznie dostosować się do zmieniających się wymagań biznesowych. Dowiesz się także, jak wybrać najbardziej odpowiednią dla Ciebie metodę zwinności, co pozwoli Ci na optymalizację procesów w Twoim projekcie.

Moduł 2

Filozofia, pryncypia i zmienne w projekcie.


Zgłębienie filozofii i zasad Agile umożliwi Ci lepsze zrozumienie podejścia zwinnych metodologii, dzięki czemu będziesz mógł skuteczniej kierować zespołem i projektami.

Moduł 3

Przygotowując się do sukcesu.


Odkryjesz, jakie kluczowe elementy muszą być na miejscu przed rozpoczęciem projektu Agile, co pozwoli na zwiększenie szans na jego sukces.

Moduł 4

Proces DSDM.


Zrozumienie procesu DSDM umożliwi Ci efektywną realizację projektów w oparciu o tę metodologię, co przyczyni się do osiągnięcia lepszych rezultatów w krótszym czasie.

Moduł 5

Ludzie – role i obowiązki w DSDM.


Poznając dokładnie role i obowiązki w metodologii DSDM, będziesz w stanie skuteczniej zarządzać zespołem i prawidłowo delegować zadania.

Moduł 6

Produkty DSDM.


Zrozumienie produktów DSDM pozwoli Ci na skuteczniejsze zarządzanie nimi w trakcie realizacji projektu, dzięki czemu osiągniesz lepsze wyniki.

Moduł 7

Kluczowe praktyki – priorytetyzacja i timeboxing.


Nauczysz się, jak skutecznie ustalać priorytety oraz jak zarządzać czasem w projekcie, co przyczyni się do osiągnięcia celów w określonym harmonogramie.

Moduł 8

Planowanie i kontrola w cyklu życia projektu.


Zdobędziesz umiejętności skutecznego planowania i monitorowania postępów w projekcie, dzięki czemu będziesz miał pewność, że realizacja idzie zgodnie z założeniami.

Moduł 9

Inne praktyki: warsztaty facylitowane, modelowanie i rozwój iteracyjny.


Poznając te praktyki, zwiększysz swoje kompetencje w zakresie moderowania warsztatów, modelowania oraz iteracyjnego tworzenia produktu, co przyczyni się do lepszego zrozumienia potrzeb klienta i szybszej adaptacji do zmieniających się wymagań.

Moduł 10

Wskazówki dla uczestników szkolenia przystępujących do egzaminu AgilePM® Foundation.


Dzięki tym wskazówkom zwiększysz swoje szanse na zdanie egzaminu za pierwszym razem, oszczędzając czas i stres.

Nasi trenerzy

Elżbieta Ukalska

MBA, AgilePM®Practitioner

Konsultant i trener z doświadczeniem biznesowym, pomagający rozwiązywać złożone problemy zarządcze, wynikające ze zmian organizacyjnych w firmie. Od ponad 10 lat prowadzi warsztaty z obszaru rozwoju osobistego pracowników i zapobieganiu wypalenia zawodowego, umiejętności menedżerskich oraz obsługi klienta i psychologii sprzedaży. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu asertywności, egzekwowania i konstruktywnej krytyki oraz wywierania wpływu, perswazji i obrony przed manipulacjami.

Michał Sawecki

Wykładowca, AgilePM®Practitioner

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Finanse i Bankowość. Niezależny konsultant i trener. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z zarządzaniem projektami i zarządzaniem zmianami biznesowymi w oparciu o metodyki PRINCE2, P3O, IPMA, MSP, Agile PM. Posiada bogate doświadczenie trenerskie. Prowadził szkolenia w dużych firmach państwowych m.in. PGNiG, Poczcie Polskiej, PZU S.A., Polskich Kolejach Państwowych, Polskiej Agencji Prasowej, Ministerstwie Finansów, Ministerstwie Rozwoju Regionalnego oraz Kancelarii Rady Ministrów, a także w firmach sektora prywatnego m.in. w: Asseco Poland S.A., Accenture, EY, British Council, British American Tabacco, CIECH S.A, Millenium Bank S.A. i wielu innych. 

Nie przegap tej szansy!

Każda minuta to kolejne zajęte miejsce. Nie zwlekaj i zarezerwuj swoje miejsce w projekcie.
Miejsca objęte 100% dofinansowaniem są ograniczone. Decyduje kolejność zgłoszeń, więc nie odkładaj tego na później i poświęć 3 minuty na rejestrację!

Copyright 2023 © Fundacja na rzecz rozwoju - Inspirator. Wszelkie prawa zastrzeżone.