Powróć do moich kursów
Current Status
Not Enrolled
Price
Wewnętrzny
Get Started
This szkolenie is currently closed
Szkolenie
Autor

Ideą cyklu szkoleniowego poświęconego technikom pracy specjalistów jest pokazanie wachlarza możliwości, które urozmaicą proces wsparcia. Wzbogacą specjalistów o wiedzę i umiejętności z różnych podejść, aby zmaksymalizować skuteczność udzielanego wsparcia. Uczestnicy mogą skorzystać z pojedynczego szkolenia z konkretnej techniki lub też wybrać cały cykl edukacyjny. Pojedyncze szkolenie będzie się opierało na zasadzie minimum teorii maksimum techniki.

Dla kogo: psychologów, psychoterapeutów oraz wszystkich tych, którzy chcą rozwinąć swój warsztat pracy.

? Data: 20.06.2023 (wtorek)
⏰ Godzina: 17:00 – 20:00 (3 godziny)

⭐️Praca ze zniekształceniami poznawczymi to proces terapeutyczny, który ma na celu pomoc jednostkom w identyfikowaniu i modyfikowaniu myśli lub interpretacji, które prowadzą do zarządzania i zachowania. Terapeuta pomaga klientowi wyróżniać rodzaje zniekształceń poznawczych, takie jak uogólnianie, czarna biała koncepcja czy magnifikowanie, i pomaga klientowi w alternatywnych alternatywnych sposobach myślenia, które prowadzą do dalszych działań i zachowań. Praca ze zniekształceniami poznawczymi jest często współpracująca z terapią poznawczo-behawioralną i może być skutecznym wsparciem w radzeniu sobie z zaburzeniami, podobnie jak z depresją, lękami czy nerwicą.

  • Card image cap
    mgr Magdalena Staniek

    Psycholożka i psychoterapeutka poznawczo-behawioralnym (certyfikat CTPB nr 37). Ukończyła studia psychologiczne na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Umiejętności psychoterapeutyczne zdobywała w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie - ukończyła specjalistyczne szkolenie z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej osób dorosłych (zorganizowane przez CTPB we współpracy z Oxford Cognitive Therapy Centre), szkolenie z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży oraz szkołę terapii schematu. Ponadto uczestniczyła w szkoleniach i warsztatach z interwencji kryzysowej, przeciwdziałania przemocy w rodzinie oraz świadczenia pomocy psychologicznej przez Internet.

    Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz International Society of Schema Therapy.