Świat nauki i edukacji wypełniony jest tysiącem barw i odcieni. Metody, badania, narzędzia wypełniają świat każdej osoby pracującej w tym obszarze.

Czasami trudno jest odnaleźć się w rekomendacjach albo zweryfikować, czy dana metoda jest poparta badaniami i doświadczeniem. Czasami chęci zdobywania wiedzy i inspiracji zdominowane są przez wypełnianie dokumentów i goniący czas. Tworząc naszą propozycję wartości w obszarze oświaty najpierw zastanowiliśmy się jak chcemy, aby ten świat wyglądał.

Na jakie elementy chcielibyśmy położyć nacisk - dostępność treści, merytoryczna wiedza praktyków i przyjazna atmosfera nauki.

I tak powstały pierwsze bezpłatne webinary z ekspertami i ekspertkami posiadającymi ogromną wiedzę, doświadczenie i potrafiącymi ją przekazać innym.

Później uważnie zaczęliśmy słuchać i podążać…

Tak jak to powinno się robić w prawdziwej edukacji:)

Podążaliśmy za Tobą i doszliśmy do tego właśnie miejsca w którym się znajdujesz. Organizujemy webinary, szkolenia, kursy i konferencje. Tworzymy publikacje naukowe, ebooki pełne inspiracji oraz gry edukacyjne. Sprawdź gdzie tym razem zawędrowaliśmy za sprawą Twoich sugestii.

Na co stawiamy?

image

Rzetelne informacje

Rzetelne informacje

Rzetelne informacje

image

Holistyczne podejście

Holistyczne podejście

Holistyczne podejście

image

Przystępna forma

Przystępna forma

Przystępna forma

Nauka jest jak niezmierne morze. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony.

Stefan Żeromski

Co robimy?

image

Webinary, szkolenia, kursy

Webinary, szkolenia, kursy

Webinary, szkolenia, kursy

image

Społeczność

Społeczność

Społeczność

image

Konferencje

Konferencje

Konferencje

Klub Rozwoju Inspiratora

Wyobraź sobie miejsce, w którym czujesz się bezpiecznie, możesz wypowiedzieć swobodnie swoje zdanie, dzielić się pomysłami z innymi i czerpać pomysły od innych. Miejsce trochę takie jak dom, w którym mile jesteś widziany, a w którym nie zarzucasz nikogo ogłoszeniami o sprzedaży samochodu, nowych szkoleniach, czy super promocji na kosmetyki - no chyba, że w domu tym jest akurat dzień w którym chcemy się dzielić takimi poleceniami.
Wyobraź sobie miejsce, w którym odnaleźć możesz informacje na interesujące Cię tematy, trochę tak jakbyś podchodził do regału z książkami i wybierał taką, która Cię interesuje i czegoś nauczy. Miejsce, które pełne jest ciepła i życzliwości, bez wtrąceń politycznych, czy światopoglądowych, bez oceny.
Miejsce to, które oczywiście ma swojego gospodarza, który czuwa nad dobrym samopoczuciem wszystkich i w razie konieczności wyprasza osoby, które zakłócają reguły panujące w tym domu. Wyobrażasz sobie taką przestrzeń? A jesteś gotów by ją wspólnie z nami tworzyć?