Głęboko wierzymy, że mądra edukacja, która obejmuje wiedzę, umiejętności i przede wszystkim kompetencje społeczne, realnie zmienia nasz świat na lepsze. 

Naszą misją jest wspieranie wszechstronnego rozwoju na wszystkich etapach i płaszczyznach życia człowieka. 

Dajemy wsparcie szczególnie osobom, których ważną częścią życia jest przyczynianie się do rozwoju innych.

Dla kogo działamy?

 • Psycholodzy

  Tworzymy ogólnopolską społeczność zrzeszającą psychologów otwierając przestrzeń do wymiany doświadczeń oraz organizując liczne webinary i dedykowane branży szkolenia specjalistyczne.

 • Studenci

  Wspieramy studentów w ich rozwoju zawodowym realizując projekty szkoleniowo-doradcze, współpracując z organizacjami studenckimi przy ich inicjatywach prorozwojowych oraz tworząc przyjazną przestrzeń do zdobywania doświadczeń w ramach praktyk i staży.

 • Nauka

  Współpracujemy z naukowcami, uczelniami i instytucjami badawczymi organizując konferencje naukowe oraz liczne projekty edukacyjne.

 • Oświata

  Edukujemy nauczycieli i specjalistów wspierających system oświaty poprzez organizację licznych webinarów, szkoleń i projektów we współpracy z naszymi ekspertami oraz Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli.

 • Rodzice

  Popularyzujemy wiedzę naukową z zakresu pedagogiki i psychologii towarzysząc rodzicom w świadomym wychowaniu i wspieraniu rozwoju dzieci w oparciu o najlepsze praktyki.

Co nas charakteryzuje?

Dlaczego właśnie my?

image

Pasja

Pasja

Pasja

Do tego co robimy, wywołująca uśmiech, wyzwalająca wewnętrzne ciepło, którym staramy się dzielić.

image

Doświadczenie

Doświadczenie

Doświadczenie

Ponad 10 lat odkrywania dróg i inspirujących ścieżek rozwoju.

image

Wsparcie

Wsparcie

Wsparcie

Czy to dla zespołu jaki tworzymy, czy dla odbiorców naszych działań - zawsze - staramy się okazywać maksymalne wsparcie i zrozumienie potrzeb.

image

Inspiracja

Inspiracja

Inspiracja

Staramy się zarażać tym co budujemy innych, zapalać to światełko i zachęcać do przekazywania go dalej.

image

Rozwój

Rozwój

Rozwój

Wspólnie z naszymi społecznościami obieramy kurs, wyznaczamy cel i staramy się krok za kroczkiem zbliżać się w jego stronę.

image

Współpraca

Współpraca

Współpraca

Jesteśmy otwarci na różne instytucje naukowe, ośrodki badawcze, ekspertów i ekspertki. To z połączenia różnych - czasami wydawałoby się skrajnych światów, budujemy często najlepsze projekty.

Zarząd fundacji

Mateusz Prucnal

Prezes zarządu

Aleksandra Drążkiewicz

Wiceprezes zarządu

Klaudia Łyda

Wiceprezes zarządu