Powróć do moich kursów
Current Status
Not Enrolled
Price
Wewnętrzny
Get Started
This szkolenie is currently closed
Szkolenie
Autor

Ideą cyklu szkoleniowego poświęconego technikom pracy specjalistów jest pokazanie wachlarza możliwości, które urozmaicą proces wsparcia. Wzbogacą specjalistów o wiedzę i umiejętności z różnych podejść, aby zmaksymalizować skuteczność udzielanego wsparcia. Uczestnicy mogą skorzystać z pojedynczego szkolenia z konkretnej techniki lub też wybrać cały cykl edukacyjny. Pojedyncze szkolenie będzie się opierało na zasadzie minimum teorii maksimum techniki.

Dla kogo: psychologów, psychoterapeutów oraz wszystkich tych, którzy chcą rozwinąć swój warsztat pracy.

? Data: 31.05.2023 (środa)
⏰ Godzina: 17:00 – 20:00 (3 godziny)

⭐️ Jest to technika stosowana w pracy z cPTSD oraz w nieco innym wymiarze w terapii schematów. Trzeciofalowe/współczujące spojrzenie na pracę z dysfunkcjonalnymi myślami (w kontrze do tabelkowego podejścia powszechnego w podejściu poznawczo-behawioralnym). Polega na “łapaniu” myśli, nazywaniu ich i określaniu im cech. Jest to aktywne wyłapywanie myśli, pytanie o emocje, jakie im towarzyszą, jakie ta myśl ma znaczenie dla klienta, co mu robi, jak na nią zareagowali by inni, a następnie nazwanie jej – najpierw (lub tylko, jeśli czas nam nie pozwoli na więcej) czy to myśl krytyczna, obronna, czy może asertywna, a później określenie jej indywidualnego charakteru.

Bądź z nami na bieżąco i dołącz do wydarzenia na Facebook’u ?

 • Card image cap
  mgr Małgorzata Skwierczyńska

  Psycholożka, terapeutka poznawczo-behawioralny w trakcie certyfikacji, psychotraumatolożka i terapeutka EMDR.

  W zawodzie pracuje 6 lat. Posiada bogate doświadczenie zatrudnienia w następujących miejscach:
  - oddział psychiatryczny (całodobowy oddział ogólny oraz oddział dzienny);
  - jednostka wojskowej (wojska powietrzne, lądowe, a także jednostka zajmująca się turnusami rehabilitacyjnymi dla żołnierzy powracającymi z misji i służby na granicy);
  - zagraniczne misje wojskowe (Polski Kontyngent Wojskowy na Łotwie, IV, V, VII i VIII zmiana).

  W swojej pracy wykorzystuje trzecią falę terapii poznawczo – behawioralnej. Prowadzi terapię dla osób dorosłych i młodzieży od 13 roku życia. W pracy korzysta z dobrodziejstwa terapii akceptacji i zaangażowania oraz terapii schematu.