Powróć do moich kursów
Current Status
Not Enrolled
Price
Wewnętrzny
Get Started
This szkolenie is currently closed
Szkolenie
Autor

Podczas webinaru przedstawione zostały pozytywne i negatywne czynniki wpływające na rozwój mózgu dziecka. Pani Profesor poruszyła bardzo ważne tematy, takie jak:

  • Wpływ nauczania zdalnego na funkcjonowanie mózgu
  • Funkcjonowanie mózgu dziecka
  • Funkcje poznawcze i emocjonalne dziecka
  • Czynniki wpływające na proces rozwoju mózgu

W tym miejscu otrzymasz nieograniczony czasowo dostęp do nagrania webinaru, aby w każdej chwili móc wrócić do treści tam poruszonych. Po zakończeniu uzyskasz imienne zaświadczenie potwierdzające udział w szkoleniu.

  • Card image cap
    dr hab. Krystyna Rymarczyk

    Psycholog ze specjalizacją w zakresie neuropsychologii, adiunkt w Katedrze Psychologii Poznawczej i Behawioralnej Wydziału Psychologii Uniwersytetu SWPS. Przez lata pracowała także w Pracowni Psychofizjologii w Instytucie Biologii Doświadczalnej PAN w Warszawie, gdzie otrzymała Srebrny Medal nadany przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Obecnie prowadzi zajęcia na studiach magisterskich i podyplomowych z zakresu neuropsychologii klinicznej, neuronauki oraz neurologopedii. Jej zainteresowania naukowe koncentrują się wokół zagadnienia mózgowej organizacji procesów emocjonalnych oraz empatii. Interesuje się także neurobiologicznym podłożem rozwoju człowieka, zaburzeniami w rozwoju oraz mechanizmami plastyczności mózgu i tej tematyce także poświęca swoje publikacje Jest autorką wielu wystąpień konferencyjnych i popularnonaukowych. Organizowała konferencje naukowe oraz wydarzenia popularnonaukowe. Wielokrotnie otrzymała nagrody za wysoką jakość prowadzonych zajęć dydaktycznych oraz znaczącą efektywności pracy naukowej.