hpz

mgr Hanna Polak-Zając

psycholog

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego (2001), członkini Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Praktykuje od 2002 roku.

Ukończyła całościowe szkolenie z psychoterapii ericksonowskiej w Polskim Instytucie Ericksonowskim (zaśw.nr 77), w którym szkoli się i superwizuje od 2003 roku. Instytut posiada rekomendację The Milton H.Erickson Foundation INC Phoenix, Arizona, USA oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego www.p-i-e.pl

Posiada certyfikat Śląskiej Szkoły Psychoterapii (zaśw. nr 21). Ukończyła całościowe szkolenie  I stopnia w Szkole Trenerów Fundacji „Gniazdo”  rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Prowadzi psychoterapię indywidualną, terapię małżeństw i par. Pracuje z różnorodnymi grupami, prowadzi warsztaty rozwoju osobistego i  szkolenia. Oferuje wsparcie psychoterapeutyczne podczas leczenia niepłodności. Specjalizuję się także w hipnozie ericksonowskiej.

Moje kursy

485 zł 297 zł Online