Joanna Grela

mgr Joanna Grela

Psycholożka, trenerka biznesu od 2006 roku, coach zespołowy i grupowy akredytowany przez ICF (Master Certified Coach). Współautorka podręczników “Coaching zespołowy” i „Coaching grupowy”. Twórczyni narzędzi rozwojowych „Zestawu Warsztatowego Zmień Perspektywę” i „Kart Ludzki Rozwój – Ludzka Zmiana”. Certyfikowana facylitatorka, moderatorka Design Thinking. Wykładowczyni Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury, Akademii Górnośląskiej im. Wojciecha Korfantego i WSPiA w Lublinie.

Miała przyjemność wspierać w rozwoju pracowników m.in. Billennium, Fundacja Aktywizacja, Kredyt Inkaso, Medisept, Modern Expo, Salony Muzyczne Riff, Spiżarnia, Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce, Time Trend, TUiR WARTA, WOLCO i wielu innych. Autorka artykułów publikowanych m.in. w magazynie „HR Business Partner” i „Personel Plus”.

Prowadzi bloga www.zmienperspektywe.pl, na którym propaguje profesjonalny coaching i “leadership po ludzku”.

Moje kursy

485 zł 297 zł Online

DRUGI pakiet 5 spotkań z cyklu: Techniki pracy z klientem

485 zł 297 zł Online

PIERWSZY pakiet 5 spotkań z cyklu: Techniki pracy z klientem

970 zł 497 zł Online

Techniki pracy z klientem – cykl 10 spotkań ze specjalistami

970 zł 497 zł Online

Techniki pracy z klientem – cykl 10 spotkań ze specjalistami

97 zł Online
  • Poradnictwo psychologiczne, Techniki pracy z klientem

Fotografia w pracy rozwojowej – płaszczyzny analizy obrazu jako struktura do pracy.

97 zł Online
  • Poradnictwo psychologiczne, Techniki pracy z klientem

Schemat Thomanna oraz Fazy Zmiany – metody ułatwiające pierwsze spotkanie w gabinecie