Co to jest TUP?

Trening Umiejętności Psychologicznych (TUP) to autorski program rozwoju wiedzy, umiejętności i kompetencji społecznych z zakresu praktyki poradnictwa psychologicznego oraz technik pracy z klientem. Zajęcia dedykowane są wyłącznie psychologom lub studentom psychologii, a zebrana jest zawsze zróżnicowana. To idealna okazja do wymienienia się doświadczeniem lub przyjrzenie się przypadkom z życia wziętych. Jeżeli czujesz, że na studiach zabrakło Ci ćwiczeń praktycznych, scenek, feedbacku odnośnie Twojej pracy – na naszym treningu jest to podstawa. Zachęcamy do praktykowania i popełniania pierwszych błędów w bezpiecznej, pełnej empatii atmosferze pod okiem doświadczonego psychologa, psychoterapeuty, doradcy zawodowego – mgr Mateusz Prucnal

Dzięki TUP dowiesz się, jak w praktyce zastosować zdobytą wiedzę ze studiów, aby skutecznie pomagać osobom w kryzysie. Zobaczysz, jak zaplanować pojedynczą sesję i cały proces, aby uniknąć najczęstszych błędów. Poznasz skuteczne narzędzia pracy, które pomogą Ci poczuć się pewniej. Przekonasz się, co można zrobić, gdy w trakcie sesji pojawia się opór. Po każdych zajęciach uczestnicy treningu dostaną zadanie osobiste do wykonania w domu, aby utrwalić zdobytą wiedzę i maksymalnie dobrze przygotować się do następnych zajęć. Pozwoli to ograniczyć w trakcie spotkań powtarzanie teorii do minimum, dzięki czemu będziemy mogli pracować na case study. 

Tematy poszczególnych spotkań

Każdy z dwóch treningów obejmuje 7 spotkań po 3 godziny dydaktyczne, co razem daje nam aż 21 godzin razem! 

Spotykamy się on-line. Grupy składają się maksymalnie z 20 osób, a każda z nich otrzyma bogaty zestaw narzędzi oraz inspiracji do pracy własnej i gabinetowej. Na zakończenie przyznawany jest certyfikat uczestnictwa w treningu. Będzie to już nasza 3 grupa treningowa, bo to czysta przyjemność szkolić przyszłych i obecnych psychologów!

Nasze kolejne spotkania rozpoczniemy w kwietniu. Rezerwując swoje miejsce teraz, masz pewność, że jako pierwsza/y otrzymasz informację o dostępności szkolenia w 2024, a także dostaniesz gwarancję, że cena za trening dla Ciebie nie ulegnie zmianie. Doceniamy tych, którzy inwestują w swoją przyszłość.

Harmonogram najbliższych Treningów:

🎓  Praktyczne aspekty poradnictwa psychologicznego (TUP PAPP)

 1. Poradnictwo psychologiczne i jego granice: struktura pojedynczej sesji i całego procesu.

 2. Wstęp do sesji: tworzenie kontraktu i co dalej?

 3. Filary relacji terapeutycznej i etyka zawodu.

 4. Podstawowa dokumentacja i techniki pracy na start.

 5. Psychoedukacja klienta oraz zniekształcenia poznawcze.

 6. Zakończenie sesji: refleksje, podsumowanie, planowanie kolejnych kroków.

 7. Praca z oporem i typowe problemy: wprowadzenie w świat wyzwań i możliwości.

🎓  Skuteczne techniki pracy z klientem (TUP TP)

 1. Techniki ku zwiększaniu efektywności terapii.

 2. Techniki służące transformacji myśli.

 3. Techniki poznawcze.

 4. Techniki behawioralne.

 5. Praca z i na metaforach klienta.

 6. Eksploracja relacji.

 7. Wielka integracja technik pracy z klientem.

Wartość treningu

Możesz wziąć udział w jednym treningu lub zainwestować w siebie jeszcze więcej i skorzystać z obydwu. Koszt pojedynczego treningu (tj. 7 spotkań) wynosi 599 zł. Kwota ta obowiązuje do końca tego roku. Ze względu na planowaną podwyżkę pensji minimalnej cena może ulec zmianie w 2024 roku, dlatego koniecznie zarezerwuj swoje miejsce już dziś! Mamy nadzieję, że z przyjemnością weźmiesz udział w tej przygodzie, ponieważ jest to bezcenne doświadczenie, które tylko przybliży Cię do Twojego sukcesu zawodowego.

Masz wątpliwości?

Zapoznaj się z komentarzami osób, które wzięły udział w poprzednich edycjach Treningu Umiejętności Psychologicznych. Są one autentyczne i szczere. Naszą pracę opieramy na konstruktywnej krytyce, która daje nam wiele możliwości do ciągłego doskonalenia szkoleń i kursów. 

Dodatkowo już w tym momencie możesz jeszcze dołączyć do obecnej grupy na Trening Umiejętności Psychologicznych – skuteczne techniki pracy z klientem, która rozpoczyna się w styczniu: Dołącz do grupy! A jeżeli już nie możesz doczekać się kolejnej grupy Trening Umiejętności Psychologicznych – praktyczne aspekty poradnictwa psychologicznego: możesz jeszcze śmiało do nas dołączyć: Dołącz do grupy!

Do zobaczenia!