mst

mgr Magdalena Staniek

psycholog | psychoterapeuta

Psycholożka i psychoterapeutka poznawczo-behawioralnym (certyfikat CTPB nr 37). Ukończyła studia psychologiczne na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Umiejętności psychoterapeutyczne zdobywała w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie – ukończyła specjalistyczne szkolenie z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej osób dorosłych (zorganizowane przez CTPB we współpracy z Oxford Cognitive Therapy Centre), szkolenie z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży oraz szkołę terapii schematu. Ponadto uczestniczyła w szkoleniach i warsztatach z interwencji kryzysowej, przeciwdziałania przemocy w rodzinie oraz świadczenia pomocy psychologicznej przez Internet.

Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz International Society of Schema Therapy.

Moje kursy

485 zł 297 zł Online

DRUGI pakiet 5 spotkań z cyklu: Techniki pracy z klientem

485 zł 297 zł Online