Szkolenie
Autor

Szkolenie e-learningowe:

Konstruowanie eksperymentów behawioralnych – jak je przygotować i wykorzystać w pracy.

Konstruowanie eksperymentów behawioralnych to proces planowania i przeprowadzania kontrolowanych oraz systematycznych obserwacji zachowań, mających na celu zrozumienie mechanizmów kierujących ludzkim działaniem. Eksperymenty behawioralne są często wykorzystywane w terapii, ponieważ pozwalają na bezpośrednie monitorowanie postępów pacjenta i dostarczają konkretnych informacji, które mogą pomóc w dostosowaniu terapii do indywidualnych potrzeb.

⭐️ Uczestnicy webinaru będą mieli okazję poznać kroki niezbędne do konstruowania eksperymentów behawioralnych, od pomysłu na badanie po analizę wyników. Umiejętność stosowania tej metody w pracy zaowocuje w praktyce z pacjentami. Uczestnictwo w webinarze na temat konstruowania eksperymentów behawioralnych może pomóc w rozwinięciu praktycznych umiejętności i zdobyciu wiedzy na temat tej metody badawczej, co może znacznie poszerzyć perspektywy i możliwości pracy w dziedzinie psychologii.

⭐️ Wydarzenie odbyło się 18.04.2023, kupując szkolenie e-learningowe otrzymujesz nagranie oraz niezbędne materiały do pracy własnej.

? Sprawdź poniżej dostępne pakiety i odbierz swój GRATIS!

Ideą cyklu szkoleniowego poświęconego technikom pracy specjalistów jest pokazanie wachlarza możliwości, które urozmaicą proces wsparcia. Wzbogacą specjalistów o wiedzę i umiejętności z różnych podejść, aby zmaksymalizować skuteczność udzielanego wsparcia. Uczestnicy mogą skorzystać z pojedynczego szkolenia z konkretnej techniki lub też wybrać cały cykl edukacyjny. Pojedyncze szkolenie będzie się opierało na zasadzie minimum teorii maksimum praktyki.

1. Cały cykl 10 spotkań ze specjalistami
2. I-szy pakiet 5 spotkań ze specjalistami
3. II-gi pakiet 5 spotkań ze specjalistami

  • Card image cap
    mgr Magdalena Staniek

    Psycholożka i psychoterapeutka poznawczo-behawioralnym (certyfikat CTPB nr 37). Ukończyła studia psychologiczne na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Umiejętności psychoterapeutyczne zdobywała w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie - ukończyła specjalistyczne szkolenie z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej osób dorosłych (zorganizowane przez CTPB we współpracy z Oxford Cognitive Therapy Centre), szkolenie z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży oraz szkołę terapii schematu. Ponadto uczestniczyła w szkoleniach i warsztatach z interwencji kryzysowej, przeciwdziałania przemocy w rodzinie oraz świadczenia pomocy psychologicznej przez Internet.

    Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz International Society of Schema Therapy.